Oem ها به دنبال هزینه های پایین تر ممکن است دیگر در نظر تامین کنندگان خارج از کشور انتخاب اول خود را.

تولید کنندگان ایالات متحده در تلاش برای حفظ هزینه های پایین. آنها کشف تولید ناب, تکنولوژی بهتر و دیگر ابزار کاهش هزینه و استراتژی. تامین کنندگان فقط در تلاش برای بهبود سود خود نیستند ، آنها گام های بیشتری برای متوقف کردن خرید از تامین کنندگان خارج از کشور می گیرند.

برخی از مغازه ها کار و تولید کنندگان قرارداد در حال اضافه کردن فرآیندهای تولید بیشتر به فروشگاه خود را به منظور بیشتر از یک منبع یک مرحله ای. این رویکرد می تواند کاهش یا از بین بردن غیر ضروری هزینه های حمل و نقل و سرعت بخشی و تحویل محصول - هدف مورد علاقه توسط oem ها (سازندگان تجهیزات اصلی) به عنوان آنها به دنبال تامین کنندگان جدید که می توانید آن را تمام انجام.

چگونه هزینه های پنهان اضافه کردن -- هنگام خرید از تامین کنندگان خارج از کشور?

بیایید " نشت برخی از شیر."فقط به خاطر فروشگاههای جعبه بزرگ را "شیر" در گفتن 35-50 ٪ کمتر نسبت به هر فروشگاه دیگر در عرض 30 مایل شعاع منطق نتواند ثابت کند که رانندگی 30 مایل به دریافت تخفیف است که در واقع ارزش آن. هزینه های دیگر عبارتند از سوخت (گاز) ، از دست دادن فرصت (زمان) ، تعمیرات و تعمیر و نگهداری (استفاده از ماشین) -- به نام چند. در دیگر توجه داشته باشید آن را 'سنت' به درایو از کشور به این شهرستان در تلاش برای نجات ده سنت در هر گالن گاز هنگامی که صرفه جویی خواهد شد و صرف رانندگی به سوختگیری منبع ؟

حامیان تولید دریایی ممکن است این نمونه شیر یا گاز را از دست رفته اطلاعات. حق با اوناست! که با توجه به کل هزینه وجود دارد به مراتب بیشتر از هزینه از تولید هزینه و زمان در هنگام استفاده از تامین کنندگان خارج از کشور و همچنین مشوق هایی که در کاهش هزینه های زمانی که ایالات متحده تامین کننده انتخاب شده است. در حالی که آن را خوب به "گریه بیش از شیر ریخته," کسانی که نمونه به سادگی نشان دادن شباهت زمانی که پیش بینی صرفه جویی از خارج از کشور یافتن منابع ممکن است آنچه آنها ظاهر می شود. آنها ممکن است باریک به منفی.

بنابراین مقایسه کل هزینه بین تامین کنندگان خارج از کشور و ایالات متحده چیست؟

کل هزینه مالکیت (TCO) خلاصه از ویکی پدیا - "یک برآورد مالی که هدف این است که برای کمک به مصرف کنندگان و مدیران شرکت تعیین مستقیم و غیر مستقیم هزینه های یک محصول یا سیستم را فراهم می کند و هزینه مبنایی برای تعیین مجموع ارزش اقتصادی سرمایه گذاری"

پرزیدنت اوباما اخیرا مجلس سنای ایالات متحده و مجلس تصویب "مینی بوس هزینه" لایحه مربوط به بودجه 2012 را امضا کردند. به طور خاص ، این لایحه نیاز به وزارت بازرگانی به منظور توسعه کل هزینه آنلاین ماشین حساب مالکیت برای کمک به تولید کنندگان تعیین تمام هزینه های تولید دریایی.

کار با تولید کنندگان ایالات متحده ، هری موزر ، یک جانباز صنعت تولید 40 ساله و رئیس جمهور بازنشسته Gf AgieCharmilles ، اخیرا ابتکار بازسازی را تاسیس کرد. ارائه پشتیبانی و آموزش Reshoring ابتکار پشتیبانی توسط 23 شرکت های متعدد و انجمن های تجاری کمک می کند oem ها و تولید کنندگان دیگر رسمیت شناختن پتانسیل سود خود را با استفاده از منابع محلی و تولید. آقای موزر همچنین یک برآوردگر TCO (ماشین حساب) را برای کمک به کسب و کار شناسایی و مقایسه TCO توسعه داد. این ابزار تعریف ترکیبی از هزینه و عوامل خطر را به یک کل هزینه ارائه تصمیم گیری هدف.